Jump to content
TheGames.PL More than games

Odwolanie od bana


xDDDDD
 Share

Recommended Posts

O Pudzian u konkurencji? To co jak ktoś grał na TG to nie ma już prawa posiadać admina na innym serwerze? I tak na marginesie my nie wklejamy niczego w configi innych graczy ;)

 

Sorry za offtopa to się więcej nie powtorzy.

Edited by sylweek
Link to comment
Share on other sites

Sylwek rozumiem ze bronisz kolege bo obaj macie uprawnienia na tamtym serw i chyba wszyscy wiemy ze serwer o którym mówimy nie ma przyjaznych stosunków z TG.

 

Paczek to nie bylo raczej wklejone w cfg bo angel wszedł na serwer nie na steam jak zawsze, tylko umuślnie na NS i puscił kilkanaście razy powyższą reklamę ; )

Link to comment
Share on other sites

Że sylwek i angel mają Admina to co teraz sylwek zarobi Bana za to ??? Mariusz_Dominator_Pudzian nie rozumiem cie dlaczego my byśmy mieli jakiś zły stosunek do TG ja dostałem perma nie wiadomo za co ale to szczegół mały tak jak Frugo. Nawet nie dostaliśmy od waz żadnego wytłumaczenia. A ja angela nie prosiłem o żadne reklamę

 

 

pozdro wam pewnie wiecie kto pisał

Link to comment
Share on other sites

Że sylwek i angel mają Admina to co teraz sylwek zarobi Bana za to ???

nie wiem skąd ten pomysł.... nikt nic nie napisał o banie dla sylwka

 

Mariusz_Dominator_Pudzian nie rozumiem cie dlaczego my byśmy mieli jakiś zły stosunek do TG

patrząc chociażby na tą reklamę to widać, że MACIE zły stosunek do TG

 

pozdro wam pewnie wiecie kto pisał

nie wiemy (a przynajmniej ja nie wiem)

Link to comment
Share on other sites

Od razu zakładając, że wiecie o tym, że reklama = ban + - text "TG przy tym wymięka" czy jak to idzie nie mówi mi nic dobrego jak napisał maciek. Reklama = zabieranie graczy, co za tym idzie? TG które ciężko pracowało nad zebraniu popularności nagle zostaje orana w dupę za przeproszeniem, nie widzę tutaj potrzeby tłumaczenia dlaczego wbijanie sztyletu w plecy nie jest wystarczającym powodem by zbanować tych co to robią. Kolego nie wiem ile masz lat, ale jeśli brakuje ci tyle rozumu by do tego dojść to powodzenia w życiu.

Link to comment
Share on other sites

Ale na podstawie jednego goscia i jego osobistego pomyslu na reklame oceniac cały serwer? Zgadzam się, ze tekst "TG wymięka" nie jest najlepszy ale czy od razu cały nasz serwer jest waszym smiertelnym wrogiem?

 

to nie jest na podstawie jednej reklamy ani na podstawie jednego gościa...

jest to na podstawie (prawie) całej waszej administracji, która wrzucała na TG i reklamowała swój serwer u nas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...