Jump to content
TheGames.PL More than games

UnBan #3


xDDDDD
 Share

Recommended Posts

Dobra , teraz sie opanuje.

Czyli nie ma szans na odbanowanie ? :<

Gdy jeszcze gralem jakos byla opcja "Lapowka"... Koles mial perma , maly przelew i nie bylo sprawy.

Moze i ja moglbym to wykorzystac ? Bardzo prosze o ub , i przepraszam za urazy w poprzednich tematach :( Bardzo chcialbym powrocic do gry , mysle ze mnie zrozumiecie , jesli nie , to raczej nie odpuszcze bo bardzo mi zalezy na tym serwie...

Link to comment
Share on other sites

to nigdy nie była łapówka

nigdy nie było tak, że ktoś mógł "się wykupić"

wpłacali bo chcieli, ale do tego przyznawali się do błędu

wyrażali skruchę

 

Ty kolego AngeL możesz sobie zarejestrować i milion kont

na Twoje stwierdzenie

Ps ; Wysylalem datki na tego serwa a teraz nie dostane ub ? ;

Moja odp, na którą nie doczekałem się odpowiedzi od Ciebie

W jaki sposób robiłeś "datki"?

jaki w nick w grze do obandowania ?

 

Jebie mnie Twoje nawet jeśli 15 zł raz na ruski rok

Wole mieć graczy wartościowych, pod względem koleżeństwa

a nie sprzedawczyków.

 

Tylko Ty nadal nie widzisz o co chodziło

Więc niech i tak pozostanie

Link to comment
Share on other sites

Dobra , nie bylo zdania . Musze sie przyznac ale nie znalazlem w glowie odpowiedzi :(

Thermal , czyli mam uznac przygode z TheGames'em za zakonczona ? :(:(:(

Bo chyba kazdemu nalezy sie druga szansa :confused:

 

 

No tak wiem ze zle zrobilem ... Wszystko zrobilem na szybkiego , bez mysli , a teraz bardzo zaluje -.-

Edited by xDDDDD
Link to comment
Share on other sites

Chapter One - Epilog ?

Szukałem nawet argumentów by Ci pomóc...nadaremnie

Potem przypomniałem sobie sławetny screen

http://img830.imageshack.us/i/beztytuudva.png/

 

To pozostaje mi Cie zaprosić, na te lepsze serwery, bo jak sam

twierdzisz TG to nic przy tym

 

Chapter Last - Outro

Te stwierdzenie było pełne nienawiści i braku szacunku.

Braku szacunku dla mojego czasu poświęconego TG i pracy

Myślę, że sam był bym nie fair w stosunku do swoich kolegów

którzy także maja tu wkład, gdybym Cie obandował, okazał bym

im, że ich praca idzie na marne.

Link to comment
Share on other sites

Jak napisałeś Thermal - Nie było to miłe z jego strony co zrobił, jednak po zastanowieniu się, też powinniśmy być ludźmi, można zobaczyć czy zmieni się jego zachowanie, w prawdzie nie ma tutaj nic do stracenia, chyba, że ta blizna bardzo boli to w sumie nie wiem. Ogólnie dałbym drugą szansę bo wiem, że jeśli bym był na jego miejscu to okazując skruchę bym właśnie liczył na przebaczenie. Sądzę, że można dać 2 szansę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tamtym tematem trochę podpadłeś bo byl zupełnie zbędny...

 

 

ale...

 

jednocześnie pokazałeś że Ci zależy na tym UB w końcu czekasz na niego już dwa tygodnie i nadal walczysz więc ja jestem za UB ale tylko pod warunkiem że nie będzie z Twojej strony jakiejś próby reklamy szczególnie tamtego serwa, no i ogólnie jeśli dostaniesz UB to wszyscy będą liczyli na to ze będziesz już w stosunku do TG fair

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wam ! Oczywiscie wszystkie wasze prosby sie spelnia ;) Nie bede juz reklamowal tego serwa , nie mam juz z nim nic wspolnego. Dzieki wam moge dalej grac ! Jeszcze raz , bardzo dziekuje.

 

 

 

 

Ps ; Thermal , uzbieralem 6 pozytywnych odpowiedzi.

Teraz nalezy mi sie ub , tak ?

 

edit Pudzian: nic Ci sie nie należy, jezeli dostanniesz ub to bedzie dobra wola adminów a przede wszystkim Thermala.

Edited by Mariusz_Dominator_Pudzian
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

miałeś czekać a nie wypowiadać się zbędnie w dodatku spamem który jest o kant dupy.

Szczerze mówiąc nie podoba mi się to że w ogóle masz odwagę prosić o unb.

było fajnie, był serwer, był admin a teraz coś nie pasuje koledzy się wypieli i wracasz jak "pies z podkulonym ogonem"

bez względu na to jaka będzie decyzja Thermal'a chciałem ci przekazać wielkie FUCK OFF.

jeśli dostaniesz unb lepiej pilnuj się z regulaminem przynajmniej w mojej obecności.

koniec imprezy, dziękuje dobranoc

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

ech..... jak judasz błagający o przebaczenie... moję miękie serce mówi daj mu szanse... niestety mam zajebiście twardą dupę i jeżeli dostaniesz unb to podzielam zdanie fleszaa pilnuj się jak ja będę na serv...

reklamowaniem serv na tg udowodniłeś że należysz do konfidentów których lubimy tylko i wyłącznie gnębić...

kolejny tragiczny przykład braku zaufania dla tg kiedy wkońcu gracze nasi kochani zrozumiecie że jesteśmy jednymi z niewielu którzy nie robią w ***** swoich wiernych graczy, chyba że na to zasługują ... miłoby było zobaczyć screena iż twoje konto na tamtym forum zostało usuniętę

a i jeszcze jedno , jeszcze raz zobacze takie spamowanie na forum tg to ci pocztę i konto na forum zespamuję pedalskimi reklamami ... pozdro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...