Jump to content
TheGames.PL More than games

HeadShoot


HeadShoot
 Share

Recommended Posts

Po pierwsze to my nie mamy admina patryq tylko zocha więc prosilbym zeby on nie banowal poniewaz

- Nie znam go i nie wiem czy nadaje sie na admina.

- uprawniena dostala jego siostra.

- nie wiem czy zrobil ss/demo czy poprostu sobie zbanowal.

 

 

Poczekajmy więc na wypowiedz zochy.

Link to comment
Share on other sites

drogi fragomen mam 3 aktywne poniewarz Koszmar mnie 2 razy perma dal dostalem unbana potem drugi raz odniego : Za Nic a teraz ten za niby 'wallhack' a z patryq niema uprawnien prosze o Unbana :)

 

 

 

 

 

 

Okej mam Screena tutaj linczeq :http://w275.wrzuta.pl/obraz/62UkjziVZdM/de_dust0012 jestem w tym miejscu ponieważ : koles który grał nick pisze ponownie : Sraczka2 miał wallhacka i aim tak mocno mnie odrzuciło więc to niemoja wina ;) róbcie co sądzicie tylko odrazu pisze ze niemialem WallHacka!

:heheh podoba mi sie to : UnitedKingdom ^^

Edited by HeadShoot
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczor. Chcialabym podkreslic iz moj brat (PaTrYq?) ma pozwolenie od H@ by uzywac admina . Jak nie macie o tym pojecia to nie wypowiadajcie sie na ten temat prosze was . Pogadam z bratem czy robil Ci screeny bo jak zrobic to mozesz sobie pomarzyc kolego o ub. Jak nie ma ani demka ani ss to masz ub. Tylko prosze o cierpliwosc do jutra do poludnia bo aktualnie nie mam z nim zadnego kontaktu .

Dziekuje dobranoc.

 

 

Ps. Napisz wedlug wzoru.

Edited by Zocha.
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczor. Chcialabym podkreslic iz moj brat (PaTrYq?) ma pozwolenie od H@ by uzywac admina . Jak nie macie o tym pojecia to nie wypowiadajcie sie na ten temat prosze was.

 

Ma to spoko tylko skad my mamy o tym wiedziec? I mamy sie nie wypowiadac na ten temat ok wedle zyczenia - mam wyjebane.

 

Edit by Ynex.

Wszystko fajnie, że się udzielać nie mamy tylko jak tu nic nie pisać kiedy zbanowany czeka na jakąś wskazówkę o tym dlaczego ma bana, od kogo. Kiedy ten który banuje się w ogóle nie pokazuje?

- Można ładniej napisać nie trzeba od razu na siebie wjeżdżać, pamiętaj, że za wszystkim idą konsekwencje.

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

Okej mam Screena tutaj linczeq :http://w275.wrzuta.pl/obraz/62UkjziVZdM/de_dust0012 jestem w tym miejscu ponieważ : koles który grał nick pisze ponownie : Sraczka2 miał wallhacka i aim tak mocno mnie odrzuciło więc to niemoja wina ;) róbcie co sądzicie tylko odrazu pisze ze niemialem WallHacka!

:heheh podoba mi sie to : UnitedKingdom ^^

plugin robi 3 screeny... pokaż resztę

 

 

Przepraszam, że się wtrącam, ale screen jest nazwany de_dust0012, a screen przedstawia inferno.

To tak na marginesie.

trafne spostrzeżenie

Link to comment
Share on other sites

Do Pączek i inny

Przedmiotem nie jest to czy Partryk ma uprawnienia czy nie

Od kiedy mam dawać ogłoszenia co i kto może ?

Bo było akurat ustalenie między mną i Zochą więc po co na forum

sie Taczu spinasz ? masz wyjebane ? fajnie masz

Ja nie będę tu wywlekał całego gówna, bo to sprawa między nami

a nie graczem, bo tego tyczy odwołanie.

Ale zapamiętam.

 

 

A ty kolego z wh nie bądź za bardzo do przodu w szukaniu dziur

bo jak na razie to nie wiedziesz, a za każdym razem dostaniesz perma

 

Sprawa jest prosta, dajesz ss, pomyślimy, nie dajesz = nie pograsz

Link to comment
Share on other sites

jak widac... szukalem i nieznalazlem wiecej ..... ja tam neimusz grac itak juz polowa dobrych graczy dostali bana 4ever za smieczne żeczy hmmm no ok poszukam jeszcze jak cos z edytuje :)

http://w71.wrzuta.pl/obraz/2XX0Ahcg0wO/de_inferno0000

peosze bardzo to co znalazlem w folderach z csem ^^ Pozdro....

 

 

Podkreślam Że Ostatni Też Był Czarny!!

Edited by HeadShoot
Link to comment
Share on other sites

To chyba już nie Twoja sprawa co stanie się z tym serwerem, bo wielu porzadnych graczy tutaj gra.

Widać, że bardzo kpisz sobie z tego serwera przejawiając to nawet tymi ss.

Więc chyba przykro, nie pograsz sobie.

 

 

 

 

 

prosze cie wymien mi 10 17+ lat na tym servie :)

 

 

 

 

Oprócz adminów bo niektórzy są fajni ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...