Jump to content
TheGames.PL More than games

Skarga na Admina Grz3s!3k


Recommended Posts

Chciałbym złożyć skargę na Admina-Grz3s!3k

 

Dnia 26 kwietnia około godziny 22 na mapie de_eldorado było na serwerze dwoje graczy bez mutacji i jeden gracz korzystający ze speedhacka i wallhacka. Widząc taki stan rzeczy napisałem do kilku znajomych na steamie adminów o pomoc w uporządkowaniu gry na serwerze. Po pewnym czasie zobaczyłem na speccie Grz3s!3ka ucieszyłem się bo pomyślałem ,że on rozwiąże sprawę. Po kilku rundach utrzymywała się dalej taka sama sytuacja. Myślałem ,że może nie ma go obecnie przy komputerze i dlatego jest na widowni ale okazało się że Grzesiek pisał w tym czasie na sayu. Więc pomyślałem o co chodzi?

 

Wszyscy byli już lekko poddenerwowani zaistniałą sytuacją i zaczęli przez mikrofon prosić Grześka o interwencję, jednak bez skutku.

 

Pomyślałem: może na złość komuś robi?

W końcu okazało się że Grzesiek nie ma fonii i dlatego nie słyszy ani ,,piszczących'' dzieci ani naszych próśb. Jeszcze bardziej zdziwiło mnie to że cziter swobodnie grał i przeszkadzał innym graczom. Mimo wielu moich próśb na złożonych na admin czacie nie było reakcji w stosunku do czitera.

Przecież nie potrzeba nawet głosu żeby to zauważyć!!!

 

 

Wg. mnie admin powinien mieć mikrofon do szybkiego kontaktu z graczami ,że już nie wspomnę o fonii. Co to za admin który nie słyszy co się dzieje na serwerze.

 

Proszę o rozpatrzenie skargi i wyciągnięcie wniosków na przyszłość.

 

Gracze potwierdzający zaistniałą sytuację na serwerze:

Szpyrus pl

Pan duże P

El_bandito$$

Fo!

Link to comment
Share on other sites

Szpyrus nie powinienes pisac tej skargi. Admin nie jest wszechwiedzacy,nie widzimy wszystkiego. Niektorzy moga miec chwilowy problem z fonia,mikro nie jest koniecznym elementem. Nasze interwencje w sprawie takich ludzi jak pisales staraja sie byc jak najszybsze,ale jestesmy tylko ludzmi,rownymi graczami,takimi samymi jak Ty czy inni. Wg mnie skarga zupelnie niepotrzebna i zbedna.

Link to comment
Share on other sites

Jestem ciekawy czy napisałbyś akie coś gdybyś nie miał adma i odczuł to tak jak my-zwykli gracze?

Admin ma być wszechwiedzący!

Ma wiedzieć co sie dzieje na forum i co a serwerze a tym bardziej słyszeć co dzieje się na serwerze!!!

Jeżeli ktoś jeszcze uważa ,że ta skarga nie ma sensu to proszę napisać.

 

Ja tylko proszę żeby admini byli w pełni dysponowani!!! Jeżeli chcą być adminami, bo ich się na Tą funkcje wybiera i to nie mają być pierwsi lepsi gracze(nie mowie że Grzesiek jest pierwszym lepszy użytkownikiem servera).

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście ja uważam ze ta skarga jest bez sensu.

Bo nie wiem co Wam nie pasuje, to że Grzesiek nie mial mikro czy tam sluchawek czy to że gral cziter?

Poza tym jezeli ktoś darl ryja przez mikro a Grzechu nie mial glosu to chyba nie dziwne ze nic nie zrobil;> do tego mogliscie ich w player liscie mutowac i nie byloby problemu.

 

A co do czitera skoro mowisz ze Grzesiek siedzial na spectcie to moze nagrywal demko? O tym nikt nie pomyslal?

Ew moglo Go nie być przy kompie.

Reasumując ta Wasza 'grupowa' skarga jest niepotrzebna i bez wiekszego sensu ; )

Edited by Mariusz_Dominator_Pudzian
Link to comment
Share on other sites

ale czego ty kurwa nie rozumiesz ?

ja nie piszę ze jęczysz by mieć więcej postów tylko się

przy*****alasz

 

jak tak u Ciebie bogato po przysponsoruj kolegę a nie tylko narzekać potrafisz

a jak Ci nie odpowiada to zmień serwer, jeśli poziom adminów i ich

sprzętu w domu Ci nie odpowiada

Link to comment
Share on other sites

S p i e r d a l a j k u r w a!

Nic do nikogo nie mam a ty się czepiasz!

Wielki head admin, większość Twoich postów mają charakter ironii tylko ten poniżej widze że poważnie napisałeś. Wyśmiewać tylko umiesz.

*****ole taką rozmowę!!

Zamiast porozmawiać na ten temat to *****olniesz jeden wyśmiewający post i myślisz że temat zamknięty. Na serwerze prawie wg. Cie nie ma to co ty o takich sytuacjach możesz wiedzieć.

 

Tak macie racje administracjo beż sensu jest ta skarga!!

usuńcie ją wpizdu!!

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze dziecko tak to se mow do starej

Bo jak chcesz do mnie tak mówić to z chęcią zapraszam do

warszawy na grochów to Ci wyjaśnię jak się do starszych odzywać

 

Ja nie jestem od tłumaczenia.

Wypowiadam się tak a nie inaczej, bo wszystko jest gdzieś napisane.

A sarkazm jest tylko przejawem inteligencji a nie chamstwa.

A ustosunkowując się do twojej wypowiedzi najpierw

napisałem do czego Twoja wypowiedz się odnosi, a potem napisałem dostanie, bo

co po nie którym trzeba 2 razy tłumaczyć

 

Nic do nikogo nie mam a ty się czepiasz!

 

No to przepraszam, a teraz przeczytaj swojego posta na początku i skonfrontuj z zacytowanym zdaniem...

Oczywiście za ton wypowiedzi dostajesz PERMA na grę na serwerze, nie za skargę

na admina.

Link to comment
Share on other sites

zaraz go zamknę ale najpierw wyjaśnię Twoje "ale" do mnie bo jak już Wam wczoraj mówiłem żaden z Was widocznie nie ma pojęcia o tym co trzeba zrobić żeby dać bana za wh czy aima, więc spieszę wyjaśnić że trzeba zrobić demko a najlepiej demko i ss co jak by nie patrzyl wymaga kilku minut spędzonych na spect i nie da się tego ominąć, a co do darcia się przez micro to faktycznie nie słyszałem ale nie dlatego że nie miałem słuchawek czy głośników... po prostu się coś zjebało bo grałem godzinę później i wszystko było podsumowując Wasze argumenty są bez sensu i w sumie tyle

 

a i micro mam tylko raczej go nie używam(nie mówcie Taczowi:p)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...