Jump to content
TheGames.PL More than games

Coś się zepsuło


Afroman
 Share

Recommended Posts

Witam, mam mały problem, dzisiaj grałem sobie koło 14 na servie, po chwili wyskoczył mi jakiś error, i od tego czasu, jak próbuje polączyć się z servem wyskakuje mi napis, ze "server is not responding" orientuje się moze ktos, co moglo się stać??

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli naprawdę Wam zależy to kupicie tego steama :).

Ja kupiłem za 15zł, więc chyba nie aż tak dużo? ;P

____________________________________________

 

Najtańszy klucz na allegro 7.99

Taa. zbiedniejecie przez to.

Link to comment
Share on other sites

... że to tylko testowe. nie mam konta na allegro, zakładać mi się go nie chce więc steama nie kupie i już... a jak tak zostanie, no cóż... cod mod i gungame to ostatnia deska ratunku, ale bez bfki i rangi kapitana długo nie pociągnę :P jak server wróci do normalności to git, jak nie - to chyba zakończę grę w cs'a i usunę konto na thegames

 

mimo wszystko miło mi było z wami grać

Pzdr Ksw

Link to comment
Share on other sites

Pomysł uważam za niezbyt trafny (mi on oczywiście nie przeszkadza) ponieważ:

po 1 ten pomysł był już realizowany na wielku serwerach i nie wypalił ( może są o których nie wiem ale to wyjątki) ponieważ nie oszukujmy się większość graczy jest Non Steam i to oni najczęsciej stanowią większość na serwerach,

po 2 domyślam się że to ma zmniejszyć liczebność czitów na serwerze- otóż ja uważam że od tego to są admini aby pilnować porządku na serwie uważam że jest ich wystarczająco dużo (pzdr dla adminstacji ;)), oczywiście zdarza się że rzadnego nie ma na serwie więc w takich osobach powninno sie pisać do któregoś z nich których sie ma w znajomych, natomiast jeśli nikt nie jest dostępny to można nagrać demko tego pana czita wrzucić jest tu i po sprawie :)

po 3 po kilku ostatnich dniach widzę że już nawet na steam są czity więc ten pomysł również na niewiele się zda.

 

 

 

No ale cóż to jest decyzja głwnej administacji TG dlatego musimy ją uszanować- a nóż ten pomysł się sprawdzi ;):)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...