Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o Admina TheGames BF2 [4fun]


Czajnik
 Share

Recommended Posts

* Nick: CzaJniK

* Wiek: 16

* Steam_ID: STEAM_0:1:21739800

* Staż w CS: Około 5 Lat

* Data rejestracji na forum: 08-07-10

* Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: Gram ile moge ale ok.13

* Od kiedy u Nas grasz: Od ponad miesiąca

* Powód ubiegania się o Admina: Atmosfera na serwerze jest b.dobra lecz ktoś musi jej pilnować , zajmę się tym oraz pilnowaniem porządku na servie.

* Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: Najważniejszy jest kontakt z ludźmi staram się utrzymywać dobre stosunki z graczami i wtedy łatwiej się jest porozumieć , admina już parę razy miałem więc nie ma problemów z obsługą AMX'a.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam Cię nic, a nic, grasz bo grasz, nawet Cię w top15 nie ma, a nie trudno się tam dostać.

Twój staż jednak chyba jest zawyżony, bo jakbyś grał 5 lat, to raczej walczyłbyś w każdej rundzie o złoto..

 

Tak więc pozostaje neutralny, ale bardziej mnie ciągnie na 0-1, czyli ode mnie admina byś nie otrzymał..

Link to comment
Share on other sites

Nie znam Cię i widze, że nikt Cię nie zna (nie wie jaki jesteś).

 

Tenshi znam wiele dzieciaków które na tym serwie mogły by być w top 15, a nie mam ochoty nawet z nimi rozmawiać nie mówiąc o @, więc kit, że skill coś odzwierciedla to lipa. To, że ty jesteś około low+ nie oznacza, że ludzie którzy słabiej grają się nie nadają na @ (patrz ja ;P)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...