Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o Admina TheGames BF2 [4fun]


BORSUK
 Share

Recommended Posts

* Nick: BORSUK

* Wiek: 16

* Steam_ID: STEAM_0:1:33217102

* Staż w CS: tak ze 4 lata

* Data rejestracji na forum: 14.07.2010

* Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: gram tak duzo ze nawet nie wiem

* Od kiedy u Nas grasz: grałem tutaj wcześniej jakiś czas potem zrobiłem sobie mała przerwe i znów wróciłem na dobre dowodem jest to ze moja ranga na bf2 4fun to plutonowy czyli ponad 250 zabójstw

* Powód ubiegania się o Admina: piszę te podanie ponieważ zacząłem dostrzegać częste braki innych adminów, brak prawdziwych vote , brak banowania dzieci neo za mikro lub cheaty

* Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: gdy powiedziałem publicznie na serwie ze będę się ubiegał o adma to duża część graczy zareagowała pozytywnie i nawet się cieszyła poza tym znają mnie na serwerze a ja znam dobrze amx'a i już kilka razy aminowałem :cool:

Link to comment
Share on other sites

ja Ci powiem tak

- FleeSzzUuu to się kurna odmienia czyli FleeSzz'a.

- nic nie muszę

- wymagania są podane (wystarczy poszukać)

- jak nie umiesz znaleźć to już widać że jesteś od niedawna.

- na serwerze widziałem Cię raz (góra dwa).

 

Wymieniać dalej ? ?

Link to comment
Share on other sites

dobra dobra macias nie udawaj ze mnie nigdy nie widziales bo sam ze mna pisales w sprawie tego adma a co do FleeSzzUuuto niech mi poda wymagania na adma bo jakos nie widziałem ze musi byc wiecej:confused:

 

owszem widziałem Ciebie, ale dopiero po tym jak napisałem tamten poprzedni post

Link to comment
Share on other sites

Ja jak narazie na nie.

Powody: Nie znam Cię zbytnio, 100 minut to jest bardzo mało, 250 fragów wbija się w 3-4 mapy 4fun więc to żaden wyczyn. Poza tym ilość fragów nie odzwierciedla ilośc spędzonej w grze bo jeden fragóje inny daje fragi ;P

Link to comment
Share on other sites

dobra dobra ja już wszystko wiem i wszystko postaram sie nadrobić już mam 220 min range sierżant. wiem za to nie jest powód do dumy ale ciagel pracuje jezeli mi teraz nie zatwierdzicie tego podanka to rozumiem ale za jakiś czas nadrobię i napisze nowe :D. i jeszcze mam jedno pytanko ile muszę grac a napewno sie dostosuje :P

Link to comment
Share on other sites

* Nick: BORSUK

* Wiek: 16

* Steam_ID: STEAM_0:1:33217102

* Staż w CS: Około 4 lata z przerwami

* Data rejestracji na forum: 14.07.2010

* Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: Od kilku dni jestem lekkim "no lifem" i spedzam bardzo duzo czasu na serverze, moga to potwierdzic osoby ktore ze mna graja. Dolaczam link do gametracker.com

http://www.gametracker.com/server/83.1.164.180:27015/player/BORSUK/

Posiadam 2300+ fragow oraz ponad 26+ godzin spedzonych na serverze

* Od kiedy u Nas grasz: w sumie nie pamietam od kiedy, ale od jakiegos tygodnia gram tylko na tym serwerze

* Powód ubiegania się o Admina:

- Posiadalem wlasny server wiec sadze ze podolam temu wyzwaniu

- Znam bardzo dobrze amx

- Czesto pisze wiadomosci na steam do administratorow aby "wpadli na server poniewaz jest cheater"

- Jesli dostane administratora to sadze ze zmniejszy sie liczba cheaterow, a w szczegolnosci lag'erow ktorych jest naprawde duzo a admini nic sobie z tego nie robia ( bez obrazy dla nich :P )

 

* Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby:

- Zwracam uwage na kulture

- Jesli jakis gracz ma problem zwiazany z gra itp to mu pomagam, osoba ktora moze to potwierdzic jest Asexoria (pozdrowienia dla niego :D )

- Sadze ze posiadam dobry kontakt z graczami

- Wspomoge server finansowo jezeli zajdzie taka potrzeba

 

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

dobra dobra ja już wszystko wiem i wszystko postaram sie nadrobić już mam 220 min range sierżant. wiem za to nie jest powód do dumy ale ciagel pracuje jezeli mi teraz nie zatwierdzicie tego podanka to rozumiem ale za jakiś czas nadrobię i napisze nowe :D. i jeszcze mam jedno pytanko ile muszę grac a napewno sie dostosuje :P

 

Po tym poście jestem na zdecydowane NIE.

 

Myślisz że żeby mieć na tym serwerze admina, trzeba mieć 1500+ fragów? Nie chodzi tu o to. Trzeba mieć dobry kontakt z graczami, lepszy z adminami (nie trzeba być wazeliniarzem) i ogarniać grę, zasady i kulturę.

Tyle ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...