Jump to content
TheGames.PL More than games

Podanie o admina BF2 4FUN


ReVo
 Share

Recommended Posts

* Nick: ReVo (wcześniej oZzZ ; ] )

* Wiek: 16

* Steam_ID: STEAM_0:1:37089641

* Staż w CS: 2 Lat

* Datę rejestracji na forum: 29-06-10 Już trochę temu ; p

* Ilość godzin spędzanych na serwerach TheGames.pl w ciągu tygodnia: 15-20 to zależy.

* Od kiedy u Nas grasz : 05.2010 Jeszcze coś dla innych składających podanie - dziwne, że inni składający podanie grają tu pół roku, a ich nikt nie zna? -,-

* Powód ubiegania się o Admina: Dużo czitów, a często zdarza się, że brak admina.

* Argumenty o pozytywne rozpatrzenie prośby: Gram tu już dosyć długo, jestem raczej znanym graczem. Znam się trochę na amx'ie. Chcę pilnować kultury na serwerze, pozbyć się tych wszystkich czitów ; ).

Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby :P.

 

Pozdrawiam ReVo/oZzZ.

Edited by ReVo
Link to comment
Share on other sites

Ja jestem jak najbardziej na TAK, ponieważ pograliśmy już trochę razem i nie mam w sumie żadnych zastrzeżeń, często informuje o cheatach upomina graczy, moim zdaniem dobry materiał na adma:p

 

 

offtop: do innych graczy którzy prosili o wypowiedź: sorki ale nie gram ostatnio za wiele co powoduje ze nie znam Was za dobrze więc nie mam zdania co do tego czy powinniście dostać tego adma czy nie:p

Link to comment
Share on other sites

Od niedawna mam steama, ponieważ wcześniej uważałem, że jest on mi nie potrzebny i nie warto wydawać kasy ; ]. Amx'a ogarne. Wiem co nieco o nim :P jeszcze trochę lepiej go poznałem przyglądając się jednemu z adminów na TheGames. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak BAny w amx'ie musisz mniec taki ogar ze szok. Zbindowac menu amx'a i klikac cyferki... Reszte nauczy sie jak cos w trakcie. Jestem jak najbardziej na TAK: Grasz sporo. Jestes lubiany na servie. Udzielasz sie na forum. :) to by bylo na tyle

+1

 

 

PS. tak wiem jestem leniwy

Link to comment
Share on other sites

jak będzie miał jakieś problemy z amx to śmiało może się mnie zapytać przeciąż na serwerze jest amxmodmenu a z tym to każdy sobie radzi. do tego trochę komend na "blache " i będzie po robocie

zawsze może wejść na jakiś poradnik o amx na google.pl jest tego całkiem sporo

Link to comment
Share on other sites

"Koszmar11

 

Tak BAny w amx'ie musisz mniec taki ogar ze szok. Zbindowac menu amx'a i klikac cyferki... Reszte nauczy sie jak cos w trakcie. Jestem jak najbardziej na TAK: Grasz sporo. Jestes lubiany na servie. Udzielasz sie na forum. to by bylo na tyle "

 

Tyle musi umieć.. Nic ciekawszego jak coś przecież ma mnie na Steam dodanego to zawsze mu pomoge :)

 

bind "klawisz" "amxmodmenu" i to jest na tyle xD

Link to comment
Share on other sites

Koleś od zawsze czysty, ogarnia grę, amx też ogarnie jeśli jeszcze tego nie uczynił.

Nie wiem dlaczego ktoś miałby napisać, iż jest "na nie" .

Nie wadzi nikomu.

 

Ja w 100% na TAK ;)

 

p.s.

Są ludzie którzy dostali administratora "za nic" oraz ich staż to kilkadziesiąt dni [40-70] , więc nasuwa się odpowiedni wniosek bez dłuższego rozmyślania*

 

 

*nie dotyczy jednego osobnika

 

Powiem tak, po co się wypowiadasz? Thermal mówił żeby wypowiadali się admini.

Link to comment
Share on other sites

Niech bedzie tak. Kolega pomaga. Jeszcze jakby mikrofon sobie kupil byloby ok.

 

Przecież on ma mikro? :P

- Jakoś źle Cie kojarzę pod nickiem oZzZ, jednak ReVo nawet dobrze się kojarzy, niech będzie TAK, mimo, że jest nas dużo to jako tako Cie kojarzę na serverze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...