Jump to content
TheGames.PL More than games

Zmiana kryteriów rekrutacji? Do zamknięcia?


kanapka!
 Share

Recommended Posts

A więc od razu przejdę do sedna sprawy. Chodzi o rekrutację nowych adminów.

Z nieoficjalnych źródeł otrzymałem informację, że admini odchodzą - jak i również zwykli gracze. Powodem tego jest PRZYJMOWANIE NOWYCH ADMINÓW BEZ DOŚWIADCZENIA itp. Jest to po prostu niedopuszczalne! Nowi admini w ogóle nie ogarniają amx'a, dają bany za nic ("kampiłeś" itp.) i popełniają wiele podstawowych błędów.

Przez to (i może przez coś jeszcze - nie wnikam) z naszego servera na dobre odszedł 37 - Netro, i dawno (z 1-2 miesiące[?]) nie było Flesza (ja Go nie widziałem bynajmniej). Z mojego nieoficjalnego źródła wiem, że może dojść do odejścia adminów: Quickshoot'a (już dawno go nie było na serverze), Kr3atora, a może nawet Ynexa. Macias jest aktywny na forum, ale go (przynajmniej ja) na servie nie widzę. !!! M.in. dlatego, że dostali/ją warny za mówienie prawdy. Za mną Thermal raczej nie przepada, więc postanowiłem taki temat założyć.

Czy nie uważacie, że należy coś z tym zrobić?... Bo ja myślę, że TAK. Radziłbym się do tego zabrać jak najszybciej, bo gracze/admini = PLN/FUN. A więc radzę nie rozdawać uprawnień administratora na prawo i lewo pierwszej napotkanej osobie.

 

PROSZĘ SIĘ WYPOWIADAĆ W TYM TEMACIE (ADMINI JAK I GRACZE)!! RAZEM COŚ MOŻEMY ZDZIAŁAĆ

Pozdro! Wasz Sandwich!

Edited by kanapka!
Link to comment
Share on other sites

Nie oficjalne źródła czyli domyślam się - głupoty i plotki które ktoś sobie uroił.

Co do administratorów którzy nie ogarniają to z tego co wiem jeden czy dwóch adminów (bardziej ogarniętych) zadeklarowali pomoc w lepszym posługiwaniu się uprawnieniami.

37 (Netro) - już kiedyś miał taką przerwę (dawno już) wiec jak nie wiemy nie mówmy że "odszedł" i to z jakiegoś konkretnego powodu. A ja też miałem przerwę (wcale nie odszedłem), teraz gram może nie tak często jak kiedyś ale gram - pod innym nickiem na razie. osobiście nie pamiętam żeby Quick tym bardziej Ynex czy Macias dostali warna - w dodatku za mówienie prawdy.

A to że Thermal za Tobą nie przepada to postanowiłeś założyć temat.

wiec jakby wchodził na serwer podczas Twojej gry i mówiłby Ci że jesteś świetny, dałby Ci uprawnienia to nie byłoby tematu i pasowało by Ci wszystko ?

- ja mam jedną propozycje, wydaje mi się że zadowalającą wszystkich. Ale do tego tematu najpierw niech się wypowie ten wymieniony który nie przepada za Tobą - Thermal

Edited by FleeSzzUuu
Link to comment
Share on other sites

Cześć ,

Posłuchaj, tu nawet nie o to chodzi.. czy Thermal Cię lubi czy też nie.. Jestem pewna, że gdybyś z nim porozmawiał na ten temat to by Cię wysłuchał.

I mam prośbę, jeśli czegoś nie wiesz lub jeżeli nie słyszałeś tego od danego gracza, nie wypowiadaj się za niego/za nich.. i nie opowiadaj takich bzdur, że np. ktoś przez Coś przestał grać. . Ok ?

Bardzo nie lubię się wtrącać w takie dyskusje, ale to co tu napisałeś jest (moim zdaniem) po prostu głupie / niemądre (jak kto woli :D) , ale to jest tylko moje zdanie .

Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

Radziłbym się do tego zabrać jak najszybciej, bo gracze/admini = PLN/FUN. A więc radzę nie rozdawać uprawnień administratora na prawo i lewo pierwszej napotkanej osobie.

 

PROSZĘ SIĘ WYPOWIADAĆ W TYM TEMACIE (ADMINI JAK I GRACZE)!! RAZEM COŚ MOŻEMY ZDZIAŁAĆ

Pozdro! Wasz Sandwich!

 

 

To gruubo masz widzę kanapka ;] Ja myślę że to nie powinno tak być tylko myślę, że Ty jesteś the best kocham Cie i w ogóle <--------- on powinien dostać adma <3

 

A teraz część poważniejsza :)

Zgadzam się z Fleszem, że jedyne co przyjemne w tym Twoim wypowiedzeniu jest nasz Wujek.

I myślę, że on chyba lepiej wie o wszystkim niż Ty.. Więc nie wypowiadaj się tak za całość, bo to jednak możesz kogoś urazić albo coś.. A przecież Ty musisz być popularny..

 

Mój głos za Zamknięciem tej żenady..

 

 

Pozdrawiam Blancik

Link to comment
Share on other sites

Założyłem ten temat, nie dlatego, że mnie Thermal nie lubi. Założyłem go dlatego, że wiem (i tego sobie nie uroiłem Fleszu), że niektórzy admini/gracze mają zamiar odejść z servera... Z powodu tego, co się dzieje na serverze, np. rozdawaniu uprawnień administratora. Lecz przecież "nie mogę się wtrącać", bo wcale do tego nie służy forum. I blancik - nie chcę admina, ponieważ bym nie ogarnął i byłyby na mnie skargi, i nie tylko z tego powodu (nie bd. się rozpisywał). Btw. możemy stracić dużo graczy lub adminów przez (np.) Warny za nic, i bany za nic (bo ktoś napisał, że ktoś go nie lubi - PERM .... = chyba to jest żenada?...).

Blancik - myślę, że nic nie wniosłeś do tematu - podburzyłeś resztę, by była za tym, by zamknąć temat; Napisałeś ironią, że jestem taki i taki; W twoim poście dostrzegam "przesłanie" do Thermala, który niestety Cię uprzedził i już dał mi perma; naśmiałeś się ze mnie.

I czy Twój post coś wniósł (oprócz obrażanie mnie i podburzania reszty)??? A więc jeśli nie wiesz o czym mowa, za przeproszeniem "nie wtrącaj się"...

Fleszu - co do netra i Ciebie - przepraszam. 37 Widzę na innych serverach/mixach, ale u nas nie - ale nie wiem co i jak więc przepraszam. Co do tego warna - pomyłka - (błąd logiczny), za co też przepraszam. [Kr3ator dostał warna jakby co].

Co do mojego źródła - jest najprawdziwsze, jakie może być. Niestety, nie mogę Wam go zdradzić, ponieważ obiecałem...

Patrzycie tylko na mnie, że piszę te posty/tematy dlatego, żeby być (Blancik):"Sławny, dostać adma" itp. A to nie dlatego - założyłem ten temat, bo dostałem informację i po prostu widzę to (jak i każdy), że COŚ SIĘ DZIEJE. I to wcale nic dobrego ... Większość tych, którzy mają coś do powiedzenia w tej sprawie, nie wypowie się, bo boi się, że dostanie warna / bana(perma) na serverze lub forum... Taka prawda.

Niestety, ale prawda boli, a niektórzy nie chcą jej usłyszeć ...

Tyle ode mnie - sandwich!

 

P.S. Miło się grało i pisało posty na forum, ale po tej (może dla niektórych kontrowersyjnej) wypowiedzi, pewnie będę mógł się pożegnać z serverem/forum ...

Pamiętajcie chłopaki i dziewczyny - miło się z Wami grało/pisało. Jakbyście mogli, to gdy mnie już raczej nie będzie, zróbcie z tą sprawą porządek...

Link to comment
Share on other sites

wiesz, nie chce mi sie czasu tracić, bo w każdym zdaniu łgarz tak że się odechciewa

 

chociażby ze admini dostali warny za mówienie prawdy

to dlatego ty nie dostaniesz unbana, bo nie rozumiesz swojej głupoty

 

Tą jedną proste rzecz Ci wytłumaczę

że jeżeli admin nie wie za co ma warna, to nie znaczy ze ty to wiesz

a z tego co ja wiem, to oni też za bardzo się nie orientują, to chyba, że masz moc...

to powiedz co będzie w niedziele w lotto i pomyślimy o unbanie.

Naprawdę po prostu nie chce mi się tracić czasu na tłumaczenie Tobie tego

jak tępo myślisz, ubzdurasz sobie, a dodatkowo do swojej opinii próbujesz przekonać

innych, że faktycznie jest jak mówisz. Kiedyś był byś spalony na stosie.

To to się nazywa herezja

A jak nie wiesz co to jest, to zapraszam

http://pl.wikipedia.org/wiki/Herezja

 

A jak skończysz lat 13,14,15,16,17, to wtedy zrozumiesz, że niektórzy po za

komputerem, rodzicami, mają inne, dodatkowe życie, taki dodatkowy mod

ale znacznie zwiększający trudność, można go nazwać RealLifeMod

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...