Jump to content
TheGames.PL More than games

Turniej.!!


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale kwestia jest taka ze admini vs gracze byloby bez sensu, Gracze tez musza poczuc adrenaline i miec mozliwosc wygrania. Wiadomo sa gracze ktorzy naprawde dobrze graja ale to nas nie ratuje ;p chyba ze ktos mi szybko przyzna Admina :D

A tak powaznie to popieracie ten pomysl?

 

P.S Sylwek nie moglem znalezc odpowiedniego dzialu wiec sorry ;)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze? Admini to zgrana paczka i dobrze się trzymamy razem (bez skojarzeń proszę). Można zrobić zapisy i rozgadać na serverze że na forum są zapisy do turnieju i stworzyć składy, jednak jak dla mnie to będzie tylko i wyłącznie Admini vs Gracze, dlaczego? Bo nie poczuję zabawy z jakimiś spiętymi gościami czy dzieciakami którzy kwiczą i mówią że to nie możliwe, każdy może przy tym jakoś zabłysnąć, dlatego można zbierać ekipy i dać czas przygotowań powiedzmy na miesiąc, i tak pewnie wyjdzie 2 składy adminów bo rezerwa nie wchodzi w grę a adminów jest sporo trochę.

 

PS: Ostatecznie można blancika i kr3atora wykopać do teamu graczy a nie adminów :D...

Pozdrawiam Ynex

Link to comment
Share on other sites

Okey Ynex dobrze powiedzial, moze byc i tak, jest jeszcze kwetsia tego czy posrod graczy dobieramy samych steamow? Vollium z tych co pamietam jedynie by sie wliczal z graczy bez steam, czy tez bierzemy wszystkich?

 

Moim zdaniem i tak rzadko kiedy chyba gracz non steam wypowiada sie na forum. Co o tym myslicie?

 

2 post : A co do skladow mozna wlasnie zrobic 4 druzyny i wybrac ta najlepsza ;p wsrod graczy jedna poprowadzi Blant a druga Kreator ;>

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

Tak no wg.mnie to rzeczywiscie z graczy NS to Vollium powinien wystapic w tym turnieju jesli bedzie chcial.Co do teamow to dyskusja caly czas trwa.Zdecydowanie druzyn Graczy bedzie kilka.I musza byc dosc wyrownane.Wystarczy ze team Adminow bedzie napakowany jak autobus do Lichenia ;p

PS.Pudzian jakbys potrzebował jakiejs pomocy przy organizacji tego turnieju daj znac to chetnie pomoge :)

Link to comment
Share on other sites

Proponuję ustalić także drużyny adminów bo będzie ich 2 a może i więcej.

Bo nasi admini to min.

-Thermal -> Zależy od możliwości czasu

-Taczu -> Dyspozycyjny

-Raca -> Dyspozycyjny

-Ynex -> Dyspozycyjny

-Mteuszk -> Dyspozycyjny

-QuickShoot -> Dyspozycyjny

-Netro -> Dyspozycyjny

-Shocer -> Dyspozycyjny

-Blancik -> Dyspozycyjny

-Kr3ator -> Dyspozycyjny

-Koszmar -> Dyspozycyjny

-Grz3s!3k -> Dyspozycyjny

-maciaS -> Dyspozycyjny

-kazu -> Brak aktywności

-Avaj -> Oduzależnia się :)

-Johny_Killer -> Oczekuje na monitor

-Fleszu -> Nie widziałem ostatnio

Podsumowując : 4 Nie dyspozycyjnych 12 dyspozycyjnych 1 Niewiadomy 13 Proponowanych

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Jeśli tak to przepraszam ale tak wygląda lista adminów TG.

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

Jako ze juz sie zajalem organizacja to ja skoncze a Sylweek chetnie przyjme pomoc bo ustalimy nasze sklady ;> Ja jutro zrobie liste naszych graczy tzn otworze nowy post i zostawimy na pare dni, zobaczymy ilu graczy nazbieramy ;>

I wlasnie proponuje zeby sklady naszych druzyn zostaly wybrane przeze mnie i Sylwka jako ze jestesmy najbardziej obiektywnymi graczami ;D Prawie Admini ale jeszcze gracze :DD haha :D

Pozdrawiam wszystkich :D

P.S. jak bedziesz Sylwek to wes mnie zlap i sie za to zabierzemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Osobiście nie chcę się podejmować tego zadania ponieważ :

- Ktoś może być niezadowolony i poczuć się przykro nie będąc w danym teamie.

- Thermal jeszcze nie zatwierdził pomysłu.

- Szkoda by wszystko poszło w cholerę.

- Proponowałbym jakieś losowanie składów w celu równości.

- Nie mam wystarczających uprawnień według mnie by nadzorować rangi wyższe.

To chyba na tyle.

Pozdrawiam Ynex

Link to comment
Share on other sites

wiecie co to ma być turniej więc składy albo zgłaszają kapitanowie albo je po prostu wylosować, tylko w jaki sposób żeby było obiektywnie;>

 

myślę że wybieranie przez kogoś innego składów jest bez sensu bo to obiektywnie nie będzie:p myślę ze jednak najlepsze będzie rozlosowanie składów:D i myślę też że nie ma co rozdzielać adminów od graczy bo i niby czemu;> takie moje zdanie

 

 

no i koniecznie trzeba ustalić liczbę graczy w team'e i zbierać ludzi właśnie po tyle tzn zakładamy ze team ma 4osoby to jeśli się zgłoszą 4 osoby to są zapisane jeśli 3 to muszą jeszcze kogoś znaleźć a jak nie dadzą rady to grają na rezerwie czy cóś:D decyduje oczywiście kolejność zgłoszeń

 

troszku się rozpisałem:p

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie turniejów to przyjmuje się 5 graczy w drużynie.

Można wliczyć, że ktoś czasu nie będzie miał więc pójdzie na rezerwę

Dobrze by było gdyby jakiś admin siedział na spekcie i patrzył czy ktoś nie używa dopalaczy tak na wszelki wypadek.

Oczywiście nie zmuszam nikogo do grania w składzie adminowskim, każdy admin ma wolną rękę ale bardziej mi pasuje pomysł admini vs gracze jakoś.

- Blancik, nie buzuj się tak, nikt Cie nie zmusza do grania z graczami jeśli nie chcesz, ja osobiście nie muszę brać udziału w turnieju jeśli zajdzie taka potrzeba, ale nie każdy ma zawsze czas to też trzeba pamiętać i uszanować.

Pozdrawiam Ynex

Link to comment
Share on other sites

Najwazniejsza sprawa jest wlasnie zatwierdzenie turnieju przez Thermala, rozmawialem z nim wczesniej i mowil ze to jest dobry pomysl ale potrzebujemy jeszcze oficjalnego zatwierdzenia :)

Ynex ma racje co do nadzoru turnieju przez jakiegos Admina ;)

A co do skladow to mysle ze Admini sie dogadaja, ale graczy bedzie wiecej, wiec proponuje wybranie 2-3 osob ktore dobiora obiektywne sklady bo chyba nie ma mozliwosci przeprowadzenia jakiegos losowania na forum?

 

Pozostaje pytanie czy mam zgode na otwarcie zapisow na ten turniej?

Link to comment
Share on other sites

proponowałbym zrobić to, tak samo jak każdy inny turniej czyli

1. ustalamy termin

2. tworzymy regulamin

3. otwieramy zapisy

4. Reklamujemy turniej na serwerze

5. osoby dobierają się po 5 osób (+ np.2 rezerwowych). Kapitan zapisuje drużynę. (4, bądź 8 pierwszych drużyn, które się zapiszą będą brały udział)

6. w danym dniu i godzinie robione jest na serwerze hasło, które zostaje wysłane do kapitanów dwóch drużyn. oni za to przekazują je reszcie swojej drużyny.

7. Grany jest mecz pod czujnym okiem Sędziego (jakiś admin). Grane są 2 mapy do 12 wygranych. (średni czas całego meczu - myślę, że godzinka wystarczy)

8. Kolejny mecz

9. Kolejny mecz

10. itd

 

 

edit

Wygrana drużyna otrzymałaby rezerwacje slota na serwerze

Edited by macias
Link to comment
Share on other sites

Moja propozycja co do skladow jest taka aby admini wybrali swoje sklady a ja z Sylwkiem wybiore sk;ady graczy, obiecuje ze bedzie to propozycja obiektywna..

Jezeli komus nie spodobaja sie sklady wybrane przez nas bedzie mial dzien na zlozenie tzw 'reklamacji' co do skladow.

 

Admini wybiora swoje sklady a my wybierzemy swoje ;>

 

P.S. Chce zaznaczyc ze nikt z graczy poza mna i Sylwkiem nie zainteresowal sie turniejem...

 

2 post:

Aaa i jeszczwe jedno najwazniejsze czy wybieramy tylko graczy steam? (oczywiscie poza Volliumem)

Edited by macias
double post
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...