Jump to content
TheGames.PL More than games

Turniej.!!


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ale troche inicjatywy i nie tylko ja i Mariusz bedziemy czynnie sie angazowac.Bo rozumiem, ze grono Szanownych Adminow w wiekszosci popiera ten pomysł, wiec teraz grajac na serwerze trzeba kilka dni poreklamować turniej (a przy okazji forum ;p) zeby przyciagnac chetnych. A do czasu ostatecznej daty konca zapisow ustalimy zasady, reguły i formułe turnieju. Warto żeby kazdy wypowiedział sie z sensem jak wg. niego moze to wygladac ;)

Pozdrawiam SyLweeK

PS. Mariusz co do listy graczy proponuje zebyśmy na Steamie lub na GG czy cos to ustalili zeby organizacja byla wzorowa :)

Edited by sylweek
Link to comment
Share on other sites

Kilka będzie tchenksów teraz

 

Oczywiście jestem na tak w sprawie turnieju

sorry ze nie pisałem wcześniej ale czasowo czasem kiepsko

 

Ogólnie cieszy mnie bardzo wasze zainteresowanie oraz poddawanie nowych pomysłów.

 

Wydaje mi się że będzie trzeba postawić oddzielny serwer dedyka na kompie na ten turniej

Wiec jeżeli ktoś ma z tym doświadczenie to prosiłbym o ew testy takiego serwera

bądź ja nad nim w weekend pokombinuje

Link to comment
Share on other sites

ja wolałbym zagrać na BF2 to raz

jeśli faktycznie bym się zapisał na turniej (chociaż za słaby jestem na to :P) to mam nadzieję, że dzień w którym on będzie to dzień weekendu, i tak i tak może mi coś wypaść... to dwa

popieram koncepcję maciaSa jeśli chodzi o plan turnieju, ale rzeczywiście, tak jak mówi Pudzian, potrzebne by było hasło to trzy... i to na tyle :P

Pozdro, konfro.

Link to comment
Share on other sites

adhd dobrze mówi.. Trzeba postawić normalny serwer wgrać dobrego AMX'a. No i ofc napisać regulamin.. Tylko jaki typ tego serwa? FFA? TP? czy inny? Co do drużyn to myślę że po 6 starczy i jakiś 2 na rezerwie.. :)

 

P.S. jeszcze oczywiście na początku jakąś rozgrzewkę dać admini vs gracze np 5 rund a potem rozejść się do własnych drużyn ;)

Link to comment
Share on other sites

A wiec oficjalnie:

1. Do 10 Października trwaja zapisy na turniej http://forum.thegames.pl/sugestie-i-pomysly/1255-zapisy-na-turniej-do-10-10-2010r.html

2. Po zakończeniu zapisów ja i Mariusz ustalamy składy, które ogłosimy na forum

3. Następnie dajemy 1 dzień czasu na zatwierdzenie składów przez graczy

4. Ustalamy terminarz.Najlepszy czas to oczywiscie sa weekendy, ale bedziemy konsultować dostępność z graczami ;)

 

PS.Mariusz jakbym o czymś zapomniał daj znać zrobię edita ;)

Link to comment
Share on other sites

A wiec oficjalnie:

1. Do 10 Października trwaja zapisy na turniej http://forum.thegames.pl/sugestie-i-pomysly/1255-zapisy-na-turniej-do-10-10-2010r.html

2. Po zakończeniu zapisów ja i Mariusz ustalamy składy, które ogłosimy na forum

3. Następnie dajemy 1 dzień czasu na zatwierdzenie składów przez graczy

4. Ustalamy terminarz.Najlepszy czas to oczywiscie sa weekendy, ale bedziemy konsultować dostępność z graczami ;)

 

PS.Mariusz jakbym o czymś zapomniał daj znać zrobię edita ;)

 

 

hmmm proponował bym aby składy były ustalane na podstawie "random" przez osobę nie biorącą udziału w turnieju :) P.S. zapomnieliscie między 1 a 2 o regulaminie turnieju :P

Link to comment
Share on other sites

Avaj Admini wybiora swoj sklad, a my z Sylwkiem wybierzemy nasze, i chcemy to zrobic obiektywnie jako ze orientujemy sie jak kto gra i jakie ma mozliwosci. Jezeli natomiast nie spodoba Ci sie sklad bedziesz mogl zrobic reklamacje, chyba ze masz jakies sugestie co do skladow to zapraszam po zakonczeniu zapisow ;)

Link to comment
Share on other sites

No oczywiście każdy ma prawo głosu bo składy robimy dla Was nie dla mnie czy Pudziana. Ale wystarczy nam zaufać i sądze, że podzielimy sklady dobrze :) Na temat składów każdy ma prawo sie wypowiedziec i wezmiemy pod uwagę zdanie każdego ale zaznaczam, że co do składów ja i Mariusz mamy decydujące zdanie

Widze, że nie każdy zrozumiał więc powtórze: TYLKO GRACZE STEAM MOGĄ ZGŁOSIĆ SIĘ DO TURNIEJU

Edited by sylweek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...