Jump to content
TheGames.PL More than games

Turniej.!!


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A więc Konfrontacja powiem Ci tak. Steam posiadają zazwyczaj osoby powyżej 13-14 roku życia(przynajmniej tak jest na serwerze thegames). Poza tym gracz Steam zawsze gra jakoś lepiej od NSa(Vollium czy też Zlopuś to wyjątki potwierdzające regułę). Chcemy uniknac zgloszeń przez nieogarniete dzieci NEO(oczywiscie nie uważam Cię za takiego ;))

Link to comment
Share on other sites

Sebo tu nie chodzi o ogarniecie i o to czy to moj turniej czy Sylwka. To jest turniej wszystkich bo chodzi tu o dobra zabawe. POsiadanie STeam'a ulatwi przede wszystkim nam kontakt co za tym idzie podanie hasla na serwer w dniu, w ktorym rozgrywany bedzie turniej.

Edited by Mariusz_Dominator_Pudzian
Link to comment
Share on other sites

Panowie jakbyscie mogli juz dac znac jak ze squadami albo chociaz to czy turnieje beda rozgrywan w weekandy :> i o ktorej godzince :>

 

Składy ustalimy po zakończeniu zgłoszeń. Mysle ze mecze odbywac się będą raczej w weekend. Godzina meczu jest uzalezniona od dostepnosci graczy calego teamu ale warto, zeby kazdy z druzyny nastawil sie konkretnie na tą samą godzine, ze ma mecz ;)

Link to comment
Share on other sites

ja gram na ns i chce wziąc udział w turnieju.

może nsy nie ogarniają csa ale są wyjątki

ja ogarniam csa

 

 

 

Pozdrawiam: d

 

 

Jeśli uważasz że ogarniasz CS'a to pozdro :)http://forum.thegames.pl/bf2-mod-skargi-i-odwolania/1274-odwolanie-od-bana.html 3 screen jest Bosski :D hahahaha

Edited by blancik
Musiałem no ;D /Blancik
Link to comment
Share on other sites

ja gram na ns i chce wziąc udział w turnieju.

może nsy nie ogarniają csa ale są wyjątki

ja ogarniam csa

 

 

 

Pozdrawiam: d

 

Zależy jeszcze jaki masz dzień (;P), ale ogarniasz.

 

PS Zapomniałeś napisać, że prawdopodobnie w tym tygodniu będziesz miał Steam.

PS2 Jeszcze nie wiem, ale raczej grać nie będę (przez ping), chyba że u kogoś(nie wiem na razie u kogo).

Edited by MrDrops
błąd językowy ;P
Link to comment
Share on other sites

Wiedziałem, że bedzie płacz Non-Steamow. Sorry panowie ale klamka zapadła i tyle.ONLY STEAM wyrazilismy sie chyba dość jasno.Nie bedziemy naginac własnych zasad bo to je całkiem zniszczyło ;) Nie chce nikomu ubliżać ani narażać się adminom ale jeśli turniej organizuje ja i Mariusz z pomocą adminów no to do kogo należy podejmowanie głównych decyzji?

Link to comment
Share on other sites

Ale moze 'zleciec' sie duzo graczy ktorzy sie zapisza tak bez wiekszego celu. Zobaczyc co to jest, byc moze oszukac, proponuje kazdego gracza ns rozpatrzyc oddzielenie, mniej wiecej kojarzymy ich z serv wiec potrafimy ocenic jego 'charakter w grze'.

Co o tym myslicie?

 

Upieram sie jeszcze przy tym hasle na serv, przez steam bedzie je latwiej i bezpieczniej podac..

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. no w sumie dyskusja jest pomiędzy administracją więc na decyzję musicie jeszcze poczekać,

moim skromnym zdaniem turniej powinien się odbyć dla wszystkich graczy czyli S+NS ;p

Hasło będzie bardzo potrzebne a Sylweek co do Ciebie to nie bulwersuj się bo Ci serce stanie ;p Główna decyzja należy do Wujka Thermala no i zrobimy między sobą jakieś głosowanie czy tylko S czy też S+NS na turnieju.. Pozdrawiam Blancik ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja się bulwersuje Blancik? A może probuje pomoc zrobic ten turniej żeby miał ręce i nogi. Ale jak to w Polsce ilu graczy tyle koncepcji i pomysłów. Wiec ja grzecznie rezygnuje z jakichkolwiek pomysłów na ten turniej bo i tak nikogo to nie interesuje. Wszyscy wiedzą lepiej jak to ma wygladac ale żeby wpasc na pomysl zorgranizowania turnieju to jakos nikogo oprocz Pudziana nie było(ja z wlasnej chceci chcialem przy tym mocno pomoc ;))

Pozdrawiam syLweeK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...