Jump to content
TheGames.PL More than games

Turniej.!!


Recommended Posts

Dajcie szanse dla ludzi z Non Steam , chlopaki tu maja racje , ze jezeli zrobicie turniej tylko dla Steam to za wiele ludzi nie bedzie ... poprostu trzeba bedzie pilnowac NS'ow .

co do turnieju to nie chcialbym widziec adminow zadnych na Spect i oczywiscie jakis ladny config ESL zrobcie ;) zasady musza mniec rece i nogi , bez szemranych zagrywek :D Mam nadzieje , ze rozwazy ktos moje sugestie ;) boO? SKY ! ^.^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak mniej więcej to próbowałem ogarnąć i chciałbym dodać od siebie żeby była to gra klasyczna 5/5, bez zadnych modów, amxów itd.

serwer bez amxa+cfg i to wystarczy.

Chętnie wezmę w tym udział :)

A jak będzie to turniej z odznakami to troche lipa, ale to tylko moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Dopoki nie zostanie ustalone czy gracze NS maja prawo zagrac to w dalszym ciagu tylko i wylacznie gracze STEAM maja mozliwosc gry.!

*Admini wybieraja swoj sklad, ja z Sylwkiem wybieramy sklady steam, a co do ns jezeli przystapia w ogole do turnieju, tez beda musieli wybrac jakiegos przedstawiciela ktory wybierze sklady i znajdzie odpowiedni srodek komunikacji graczom NS.

Tyle.

POZDRO.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...