Jump to content
TheGames.PL More than games

Nowy serwer Counter-Strike / mod TP,FFA,inny ?


hulkster
 Share

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm zgadnijcie co zaproponuje :) .... - HideNSeek!!! :D

chętnie również pograłbym na porządnym DeathRun albo JailMod

 

Ynex: I to jest dobry pomysł! :D. Tylko sobie wyobraźcie jak Thermal goni maciaSa i ten jego śmiech -> Bezcenne

Edited by Ynex
Nabijanie postów
Link to comment
Share on other sites

Mnie interesuje oczywiście poza war3 serwer Dedrum (wiem źle napisałem) interesuje DM ale taki na level broni dla nie wtajemniczonych po zabiciu np. 3 ludzi broń przeskakuje na wyższą.

 

Edited by Ynex : To się nazywa Gun Game (GG).

Edited by Ynex
Link to comment
Share on other sites

a ja powiem tak... jeśli chcecie zeby bylo duzo ludzi to dobrze zrobiony TP + nonsteam gwarantuje maxymalne zapełnienie servera co najmniej 10h dziennie, ale to musi być dobrze zrobiony TP :P

 

ewentualnie proponowałbym pokemoda jak bylo dawniej bo tez sciągał ludzi ... Ynexiu nawet wymyślił jak poke może sie sam utrzymywać ale to już inna historia

Link to comment
Share on other sites

a ja powiem tak... jeśli chcecie zeby bylo duzo ludzi to dobrze zrobiony TP + nonsteam gwarantuje maxymalne zapełnienie servera co najmniej 10h dziennie, ale to musi być dobrze zrobiony TP :P

 

Zgadzam się, taki serwer były dobry, ale tak jak pisze Avaj trzeba było by nim się zająć (anty rash, map cykl może itd).

A co do innych propozycji to tak myśle czy właśnie nie lepiej zrobić zwykły serwer, bo takie np. jak to uwc3 to już jest coś podobnego, więc nie potrzebnie robić drugie. GG+DM też dobry pomysł, ale na sam DM albo DM+ONLY HS to było by ciężko zebrać ludzi, ponieważ aby ludzie grali to musi być on często przynajmniej w połowie zapełniony, a z tym może być problem.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, taki serwer były dobry, ale tak jak pisze Avaj trzeba było by nim się zająć (anty rash, map cykl może itd).

A co do innych propozycji to tak myśle czy właśnie nie lepiej zrobić zwykły serwer, bo takie np. jak to uwc3 to już jest coś podobnego, więc nie potrzebnie robić drugie. GG+DM też dobry pomysł, ale na sam DM albo DM+ONLY HS to było by ciężko zebrać ludzi, ponieważ aby ludzie grali to musi być on często przynajmniej w połowie zapełniony, a z tym może być problem.

 

Wiesz co? Napisałeś to jakby serverów TP nie było, rozumiem, że chodzi Ci o warcrafta, tylko to jest jakby kontynuacja, może i nie jest to odpoczynek po zamułce ale serverów TP jest od cholery i ciut. Thermalowi chodzi o coś w rodzaju odpoczynku po długim graniu na warcrafcie i według mnie nadaje się bardzo dobrze do tego JailBreak, Chowany, Ganiany, Deathrun czy coś podobnego do tego :).

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co? Napisałeś to jakby serverów TP nie było, rozumiem, że chodzi Ci o warcrafta, tylko to jest jakby kontynuacja, może i nie jest to odpoczynek po zamułce ale serverów TP jest od cholery i ciut. Thermalowi chodzi o coś w rodzaju odpoczynku po długim graniu na warcrafcie i według mnie nadaje się bardzo dobrze do tego JailBreak, Chowany, Ganiany, Deathrun czy coś podobnego do tego :).

 

owszem TP jest duzo ale większość z nich jest mega lamerska i na pozostałych graja takie lamki ze nawet ja ich jade do 0 i mnie banują i od haxów wyzywaja ... wiec mialem na mysli porządne TP na poziomie zarówno przygotowania serwera jak i graczy ... a do relaksu jest wlasnie war3

chociaz nei powiem bo dobry ostanito szukalem pokemoda i cos znalez nie moglem a co do JB, chowanego ganiangego i dr to przeciez te wszystkie mody byly jak macias hostowal jeszcze 2 serwer i co? zmienialismy je co tydzien bo nikt nie grał ... wiec po co robic powtórke z tego?

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Avajem, mody które hostował Macias upadały, jednak chyba z JM nie próbowaliśmy a dużo osób w to gra, jest to ciekawy modzik, jednak uważam że TP byłoby lepszym rozwiązaniem, bo przecież ile można grać na war modzie. Jak pisałem przedtem ciekawym i za pewne udanym serverem byłoby HS+GG jeżeli dobrze pamiętam, Johny jako pierwszy o tym wspominał.

Link to comment
Share on other sites

"mody które hostował Macias upadały"

z prostej przyczyny

gdybym ja co miesiac nie placil wszystkiego ze swojej kasy to jzu dawno nie bylo by serwera

wplacali Axor,Raca,Johny,Ynex,Avaj,Fleszu (kolejnosc przypadkowa,sorry jezeli kogos nie wymienilem)

 

i nie umniejszajac nikomu,te wplaty to i tak kropla w morzu

choc i tak lepiej niz nic

akurat co H@'owania Maciasa nie mam nic

rozumiem,bo mi tez czasem juz sie odechciewa,kiedy moc miesiac musze zebrac o jakas wplate

bo mi nie starcza,a nie jestem tez milionerem by samemu wszystko utrzymywac

Link to comment
Share on other sites

ja również nic nie mam do jego H@'owania, dobrze z pewnością prowadził server, chodziło mi oto, że te mody były małopopularne, przynajmniej wtedy co ja wróciłem na ten tydzień pół roku temu to co spoglądałem na ilość graczy to było 2/ileś tam. Nie wiem dokładnie jak było, ale chyba tylko nie chodziło o kasę, bo przecież jak by było np 20/20 to zawsze by się kasa znalazła :P

Chodziło mi też o to, że server TP wręcz sam się utrzymuję, a + to że dobrze z pewnością będziemy go prowadzić to gwarantowane jest nawet 30/30.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Avajem, mody które hostował Macias upadały, jednak chyba z JM nie próbowaliśmy a dużo osób w to gra, jest to ciekawy modzik, jednak uważam że TP byłoby lepszym rozwiązaniem, bo przecież ile można grać na war modzie. Jak pisałem przedtem ciekawym i za pewne udanym serverem byłoby HS+GG jeżeli dobrze pamiętam, Johny jako pierwszy o tym wspominał.

 

Jestem za modem gg, wielu tego szuka a w Polsce jeśli sie orientuje jest mało serwerów które stoją jeszcze pod tym modem.. Tylko.. czy hs? Sami wiecieie jaka na tym gra jest...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...