Jump to content
TheGames.PL More than games

Nowy serwer Counter-Strike / mod TP,FFA,inny ?


hulkster
 Share

Recommended Posts

Nie wiem dokładnie jak było, ale chyba tylko nie chodziło o kasę, bo przecież jak by było np 20/20 to zawsze by się kasa znalazła :P

Chodziło mi też o to, że server TP wręcz sam się utrzymuję, a + to że dobrze z pewnością będziemy go prowadzić to gwarantowane jest nawet 30/30.

 

Netro to co ty piszesz to teoria, praktyka jest jednak inna i jest duża rozbieżność pomiędzy nimi.Serwer War3FT jest był i pewnie będzie często pełny ale gdyby nie nasz wujek to serwer by padło mimo że dużo osób przewija się przez serwer i tak kasa się nie znalazła.Ilość osób grających na serwerze nie świadczy o tym że serwer będzie się utrzymywał może zmniejszyć koszty utrzymania serwera dzięki graczom którzy biorą udział w życiu serwera i go wspierają.

 

"serwer TP wręcz sam się utrzymuje "

Jakbyś mógł to napisz z czego serwer TP ma czerpać kasę na utrzymanie :P ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam a ja zaproponuje Super Hero Mod jest mało polskich serwerow z tym modem a jakby tak zrobic np. 50 lvl max duzo bohaterow i np 5lvl od poczatku zeby kazdy mial szanse to mysle ze ludzie by grali. Fakt faktem na poczatku trzeba by było troche go poreklamowac i napewno ludzie zaczeli by grac.

Link to comment
Share on other sites

po dyskusjach i waszych wypowiedziach

ew mozna rozwazac Tp lub GG

oczywiscie chcialbym przypomniec,ze pozostalo 6 dni zycia serwera

za serwer,place co miesiac, do tego dochodzi hosting strony i domena

nie mowiac o kosztach forum 300$ + 150$ + 90$ (kolejne 300$ w czerwcu,150+90 za 11 miesiecy)

(nie mowiac o reklamie,czy w google czy w facebook,15-20 zl dziennie,kilka dni w mieciacu)

wiec jakby ktos sie poczol,to bylo by milo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Zapraszam ponownie do odświeżenia tematu

 

już mamy normalnie funkcjonującego War3FT

 

do zagospodarowania mamy jescze 2 serwery

 

21 slotów i

18 slotów

 

w co byście chcieli pograć ? Mod / plugin serwera

Ostatnio wyszedł mod Call of Duty - grał ktoś ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A moze funmaps only? Takie odprężenie po bf2 czy tp..

Ale bez hs bo na takowych modach gra tylko określona grupa noobów. Normalne strzelanie, tylko zablokowane autokampy na mapch, co Wy na to? ;)

 

 

No i tutaj to byłby problem z ilością graczy, choć te 18 slotów chyba nie byłoby za dużo.. zwykle jest 11..

Link to comment
Share on other sites

W sprawie top Thermala:

 

1. Można zrobić tylko trzeba by było troche nad tym posiedzieć, żeby podorabiac itemy / postacie ;P

2.Real mod czy nie to jest tp lub do niego podobny więc ciężko rozkęcić, ale zagrałbym ;)

3.Fajny mod ale też ciężko rozkręcić, a w 3-6 osób głupio się gra bo to typowa masówka.

4.Raczej nie bo to soć jak SuperHeroMod więc po wbiciu 5-10 lvl jest tak, że nowy gracz jak zdobędzie raga to jakimś fartem dobije. Poprostu kilka lvl daje za dużo przewage, dltego według mnie to jest mod krótkoczasowy. Czyli nie opłaca sie robić.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

fGs popracuj nad budową zdań bo Twoje konto zostanie zawieszone za spam, nie potrzebne nam posty typu "jestem za..." i koniec postu na prawdę to nic nie wnosi, rozbuduj swoją wypowiedź by było coś ciekawego do przeczytania a nie wchodzę i tu rozczarowanie bo ktoś pisze "jestem za" bez uzasadnienia bez niczego, to się mija z celem. Kolejna sprawa wszystko zależy od hostingu czy dobry odnośnie slotów.

Link to comment
Share on other sites

Powinien sie chłopak od Ciebie uczyć rozwijać wypowiedzi.

Epopeje z jego wersu zrobiłeś.

 

Wypowiedz sie lepiej na temat, co myślisz o serwerze z mapami dla ludzi [fy/awp/aim], a nie noobów którzy będąc w ts kampia na kabulu przy pace na schodach [bf2].

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Panowie wydaje mi się że grałem na wszystkich modach do cs'a i moje propozycje to:

 

Paintball - według mnie jest jeden z fajniejszych bo szybkie rundy,fajne akcje i można się pośmiać

 

Diablo lub Super Hero - to takie jakbyście chcieli mieć po 300 HP

 

Surf - a najlepiej only surf_ski2 bo to jedna z moich ulubionych map i nie tylko moja bo na pewno wielu graczy lubi sobie polatać

 

Jail - osobiście nie lubię ale zauważyłem że ten typ serwerów stał się bardzo modny i zawsze grają na nich ludzie

 

Dethrun - nie ogarniam za bardzo bany hopa ale widziałem sporo serverów tego typu i ludzie na nich grają a przynajmniej się starają bo nie każdy umie super skakać

 

Pokemod - też ciekawy choć troszkę stary mod, nie wiem jak z graczami tych serwów ale wiem że zawsze znajdą się fani pokemonów

 

Stanowczo odradzam :

 

Chowanego - bo to głupota i zero myślenia

soccer jam - też nic specjalnego bo polega na tym że biegniesz do bramki z piłką i albo trafisz albo nie

ktoś podziela moje zdanie może ??

Link to comment
Share on other sites

ktoś podziela moje zdanie może ??

- Nie ja :).

- Odnośnie pokemoda - był maciaS H@ a ja mu pomagałem.

- Surf, Jail, - Raczej odpadnie ale nie wiem jak Jail mimo to i tak bym na nim nie grał.

- Diablo/SH - odpada -> Patrz post Mteuszka

- Paintball - Tutaj jest trochę do dyskusji ale wszystko zależy

- Chowany -> Nie zgodzę się że tu się nie myśli, powiedziałbym że jest to swego czasu mod na odpoczynek.

- Soccer jam - całkiem spoko gra team play i czasem nawet fajna atmosfera.

Ostatnia sprawa -> Jest już server RealMod jeśli byś spojrzał dokładnie na forum więc ciężko powiedzieć czy temat dalej jest "trendy".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...