Jump to content
TheGames.PL More than games

Nowy serwer Counter-Strike / mod TP,FFA,inny ?


hulkster
 Share

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A więc wybór już jest - w ankiecie wygrał server TP.

Myślę, że powinien być server ! Only Steam !, oraz stałe map cycle: de_, czasami jakiś cs_, bardzo rzadko lub wogóle awp_ (bez fy_):

Ponieważ:

 

1. Wieczorem/w nocy grają same haxy/boty, a wtenczas nie ma adminów.

2. Raz byłem u kuzyna, a on akurat grał na tym servie (niestety na wh/ESP), i gdy padł, patrzał na innych graczy. Ci gracze (NS) namierzali w sam środek kółka i strzelali przez kilka ścian. Na dobre okazało się, że tylko 1 albo 2 NS nie używali haxów (pozdro ksw, BLADE itd. ;)). Btw. ten kuzyn dostał bana (perma) za esp, a ma stałe IP, więc już na tym servie nie gra. Aż mnie krew zalewa, jak widzę, co niektóre NS wyczyniają. Same haxy, więc niech chociaż jeden server (TP) jest Only steam.

 

3. BF2 można zostawić dla ns + s, chyba. Bynajmniej ze względu na ogarniających na ns (blade, ksw, ~Live, sorry jeśli kogoś pominąłem).

 

4. Map cycle stałe, ponieważ botki wybierają ciągle mapy fy_, awp_ itp. A i tak po 5-10 minutach wpisują rtv i zmieniają.

 

To jest moje zdanie, myślę, że ktoś się z nim policzy.

 

Pozdro kanapka!

Edited by kanapka!
Link to comment
Share on other sites

Helloł, kanapka, nie rozpędzaj się, to że była ankieta nie znaczy, że to jest decydujący wynik, może to było zapoznanie się jak co chciało być wgrane. Nie bądź proszę taki do przodu, bo bardzo nie trawię takiego zachowania, nie masz tutaj bóg wie jakiej władzy więc proszę hamuj się troszkę.

Link to comment
Share on other sites

Kanapka liczy na to, ze dostanie admina jak się bedzie duzo udzielał. A swoją drogą to mam wrażenie, ze niewiele osób głosowało w ankiecie ;/

 

Sylweek - ja w żadnym wypadku nie liczę na admina, nawet go nie chcę. ... Btw. chcę się udzielać na forum itp. Co do Waszych zastrzeżeń (tak mi się wydaję) przyjmuję je z pokorą.. Dzięki za nie - człowiek podobno uczy się na błędach.

 

2. Masz rację sylweek, mało osób w ankiecie głosowało (bodajże 20/30) :(.

 

pozdro kanapka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...